menu - esperal łódź cennik
+48 732 082 681
 • Esperal Rawa Mazowiecka

  Profesjonalne leczenie
  alkoholizmu

  400 zł +48 732 082 681
  Zmień swoje życie już dziś!

 • Wszywka alkoholowa Tomaszów Mazowiecki

  Zaświadczenie, bezpieczeństwo, profesjonalizm

  400 zł +48 732 082 681
  Zmień swoje życie już dziś!
 • Wszywka alkoholowa Esperal Rawa Mazowiecka -
  Tomaszów Mazowiecki

  Esperal- czy jest bezpieczny?

  Esperal, znany zwłaszcza pod określeniem wszywki alkoholowej, jest bardzo skuteczną opcją wpierającą wyjście z nałogu alkoholowego. Jest doskonałą formą leczenia, która pomaga w terapii. Może również pomóc zapobiegać nawrotom ciągu alkoholowego.

  Jak to działa?

  Lek Esperal znacznie spowalnia usuwanie alkoholu z organizmu, dając objawy zatrucia alkoholowego. Utrzymujący się we krwi wchodzi w reakcję z trunkiem, dając nieprzyjemne, a niekiedy bardzo dotkliwe dolegliwości, w bardzo krótkim czasie od wypicia alkoholu. Tym samym zniechęca to pacjenta do dalszego picia. Mniej więcej po 10 minutach pojawiają się:

  • silne bóle głowy,
  • uczucie lęku, paniki,
  • nudności, wymioty,
  • przyspieszone bicie serca,
  • drżenie mięśni.

  Dla organizmu jest bezpieczny i daje niepożądane objawy tylko i wyłącznie po spożyciu alkoholu. W żaden sposób nie wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie. Dużym plusem jest jego niewidoczność. Zdecydowanie wspiera w zachowaniu abstynencji i wspomaga utrzymanie trzeźwości. Dodatkowo dzięki bardzo szybkiej reakcji alkoholu z lekiem, pacjent nie będzie wstanie wypić dużej ilości z powodu objawów. Jest to szczególnie ważne, ponieważ alkohol jest szkodliwy, wyniszczający dla zdrowia i życia człowieka. Jego naużywanie prowadzi do poważnych uszkodzeń wątroby, spadku odporności, owrzodzeń żołądka lub dwunastnicy, przewlekłego zapalenia trzustki, nadciśnienia, osteoporozy. Ponad to podwyższa ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych.

  Jak przygotować się do zabiegu i jak on wygląda?

  Musimy pamiętać, że decydując się na wszywkę alkoholową, dla własnego bezpieczeństwa musimy na co najmniej dwie dobry całkowicie odstawić alkohol i zachować abstynencję.

  Lek wydawany jest na receptę. Zanim jednak zabieg zostanie wykonany, lekarz dokładnie przeprowadza wywiad z pacjentem. Ma to na celu całkowite wyeliminowanie ryzyka wystąpienia niepożądanych efektów przy stosowaniu, jak i wykluczenie przeciwskazań.

  Zabieg trwa około 30 minut. Wykonywany jest przez lekarza specjalistę- chirurga. Polega na wykonaniu nie wielkiego nacięcia w skórze pacjenta, najczęściej na pośladku lub pod łopatką. Następnie chirurg umieszcza lek w skórze pacjenta i zaszywa ranę. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu wcale nie odczujemy bólu. Cały proceder dzięki odpowiednim narzędziom jest w zupełności bezpieczny. Rana jest nie wielka, bardzo mało widoczna co zwiększa komfort psychiczny oraz bardzo szybko się goi. Dodatkowym plusem jest termin działania leku, wynosi on od 8 do 12 miesięcy.

  Esperal a terapia

  Aby odnieść sukces w leczeniu i skutecznie wyjść z nałogu pamiętajmy, że nie jest dobrą opcją stosowanie esperalu jako jedynego sposobu leczenia. Lek jest świetną metodą wspierania wyjścia z uzależnienia w połączeniu z terapią. Lek będzie zniechęcał do spożywania alkoholu dzięki czemu będziemy wstanie lepiej skupić się na przepracowanie problemu z terapeutą. Terapia umocni psychicznie, pokaże jak lepiej radzić sobie z problemami dnia codziennego i da pewność, że nałóg nie wróci, gdy działanie Esperalu przeminie. Jest to bardzo ważny element aby nie wracać po tym czasie do dawnych, złych nawyków.

  Lekarz chirurg

  Lekarz chirurg

  Wygodna lokalizacja

  Wygodna lokalizacja

  Anonimowość

  Anonimowość

  Oryginalny Esperal

  Oryginalny Esperal

  Esperal Łódź - cena 400 zł