menu - esperal łódź cennik
+48 732 082 681
 • Esperal Piotrków Trybunalski

  Profesjonalne leczenie
  alkoholizmu

  400 zł +48 732 082 681
  Zmień swoje życie już dziś!

 • Wszywka alkoholowa Bełchatów

  Zaświadczenie, bezpieczeństwo, profesjonalizm

  400 zł +48 732 082 681
  Zmień swoje życie już dziś!
 • Wszywka alkoholowa Esperal Piotrków Trybunalski - Bełchatów

  Esperal Piotrków Trybunalski – jak działa i czemu jest taki skuteczny?

  Lek Esperal jest wszywany osobom, które nie mogą pozbyć się nałogu alkoholowego. Lek ten polecany jest szczególnie tym, którzy mają dość duży i zaawansowany problem alkoholowy. Dzięki naszym specjalistom na pewno znacznie szybciej pozbędziesz się uciążliwego nałogu.

  Jak działa lek Esperal?

  Esperal Bełchatów jest lekiem wszywanym pod skórę. Dzięki jego właściwościom alkohol nie zostaje wydalony z organizmu. W normalnie przebiegającym procesie alkohol metabolizuje wątroba, która zmienia go w niegroźny kwas. Przy esperalu proces ten jest zaburzony i zatrzymany. W wyniku Esperalu alkohol pozostaje w krwioobiegu dając nam takie nieprzyjemne objawy jak:

  • drżenie mięśni,
  • problemy z mówieniem,
  • ból głowy i mięśni,
  • uczucie lęku i strachu,
  • kołatanie serca,
  • nudności i wymioty.

  Są to te same objawy, jakie daje nadmierne spożycie alkoholu oraz późniejsze zatrucie alkoholowe. Już przy niewielkiej ilości alkoholu lek Esperal zaczyna działać, blokując przetwarzanie alkoholu przez wątrobę. Wszystkie objawy są odczuwalne po około 10 minutach od spożycia nawet niewielkiej dawki alkoholu.

  Lek Esperal jest wszywany pod skórę, najczęściej na łopatce lub pośladku. Są to miejsca mało widoczne, dzięki czemu zabieg jest dość dyskretny, a lek nie przeszkadza nam w codziennym funkcjonowaniu. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, co pozwala nam na szybki powrót do obowiązków.

  Jest on polecany szczególnie tym osobom, którym bardzo trudno przychodzi rozstać się z napojami wyskokowymi, a także mają problem z silną wolą.

  Przeciwwskazaniami do zabiegu są:

  • tachykardia,
  • problemy z układem krążenia,
  • przyjmowanie leków z alkoholem,
  • cukrzyca,
  • schizofrenia,
  • depresja.

  Wszystkie przeciwwskazania są potwierdzane albo wykluczane w wywiadzie, jaki przeprowadza lekarz przed zabiegiem. Sam zabieg jest mało inwazyjny i może pomóc nam w wyleczeniu się z alkoholizmu.

  Wszywka alkoholowa Piotrków Trybunalski a terapia

  Esperal jest lekiem, który wspomaga leczenie alkoholizmu oraz jest polecany osobom, którym trudno przychodzi odwyk alkoholowy. Wszywka alkoholowa jest szczególnie potrzebna u osób, którym bardzo zaszkodziłoby dalsze spożywanie alkoholu w sposób nałogowy. Oczywiście sam Esperal nie jest jedynym sposobem na walkę z nałogiem. Bardzo ważna jest również współpraca z terapeutami oraz psychologami. Dzięki nim można znacznie łatwiej znaleźć przyczynę swojego nałogu oraz zrozumieć własne potrzeby oraz emocje. Pozwoli to na skierowanie negatywnych myśli na inny tor oraz odnalezienie wewnętrznego spokoju. Terapia jest znacznie bardziej skuteczna w momencie, kiedy mamy pewność że pacjent nie spożywa alkoholu. Wszywka alkoholowa Bełchatów jest konieczny u osób z zaawansowanym alkoholizmem. Dodatkowo należy pamiętać, że terapia jest bardzo ważna w przypadku Essperalu, ponieważ sam lek działa maksymalnie do 12 miesięcy. Po tym czasie osoba uzależniona może pić alkohol bez ograniczeń w postaci złego samopoczucia. Rozmowa z psychologiem pozwoli umocnić naszą silną wolę i znaleźć sposoby na radzenie sobie z głodem alkoholowym.

  Lekarz chirurg

  Lekarz chirurg

  Wygodna lokalizacja

  Wygodna lokalizacja

  Anonimowość

  Anonimowość

  Oryginalny Esperal

  Oryginalny Esperal

  Esperal Łódź - cena 400 zł